PLATFORMA WIBRACYJNA

Platforma wibracyjna to trening całego ciała przy minimalnym wysiłku. Wibracje stymulują wytwarzanie włókien kolagenu i elastyny, przez co skóra odzyskuje i zachowuje jędrność oraz sprężystość. Natomiast redukcja tłuszczu i usprawnione krążenie krwi i limfy, niweluje cellulit i zapobiega jego ponownemu powstawaniu. Zwiększa się eliminacja toksyn z organizmu oraz poprawia się zaopatrzenie tkanek w tlen i substancje odżywcze.

Wibracje powodują naturalne skurcze mięśni, tak zwane odruchy bezwarunkowe. Przy tego typu metodzie treningu zaangażowanych jest aż 95-97% mięśni, podczas, gdy przy tradycyjnych metodach treningowych jedynie 40%! 

Badania kliniczne wykazały, że wibracje stymulują tkanki organizmu, a także pobudzają produkcję serotoniny i dopaminy wytwarzając stan dobrego samopoczucia. Zabiegi pobudzają włókna nerwowe, poprawiają koordynację ruchową, balans ciała, refleks oraz płynność ruchów.

Wibrująca, ruchoma platforma to doskonała alternatywa dla osób, które nie mają czasu na codzienny trening.

Zmiany te odczuwamy już po pierwszym treningu. Oczyszczony organizm odzyskuje swój wigor. Jesteśmy zadowoleni i pełni energii.

 

EFEKTY PO ZABIEGACH:

- Redukcja tkanki tłuszczowej i obniżenie poziomu cholesterolu

- Redukcja cellulitu

- Modelowanie sylwetki

- Uelastycznienie skóry

- Usunięcie toksyn z organizmu- Regulacja metabolizmu

- Poprawa kondycji fizycznej

- Zwiększenie siły mięśni

 

PRZECIWWSKAZANIA:
Ciąża, karmienie piersią, zakrzepowe zapalenie żył, nowotwory i guzy, rozrusznik serca, ciężkie migreny, świeże rany pooperacyjne, dyskopatia, przepuklina, epilepsja (padaczka), cukrzyca, syntetyczne i metalowe zespolenia (śruby, płytki).

 

Zabiegi należy wykonywać 2-3 razy w tygodniu. Jeden trening na platformie trwa 15 minut i odpowiada godzinnemu treningowi na siłowni.

KONTAKT

BEAUTYK  - STREFA PIĘKNA -

ul. Kombtantów 34, piętro V , lokal 506B

e-mail: beautyk@wp.pl

66-400 Gorzów Wielkopolski

tel. 784-631-262

Zapisy tylko telefonicznie, mailowo lub poprzez facebook !!!